SĪKDATŅU POLITIKA

1.1. Fenomen, SIA, vienotais reģistrācijas Nr. 50203303631, juridiskā adrese: Rīga, Elizabetes iela 21A - 11, e-pasta adrese: academy@taro.lv (turpmāk tekstā – “Sabiedrība” vai “mēs” attiecīgā locījumā) tīmekļa vietnē www.academy.taro.lv (turpmāk tekstā – “Vietne”) tiek izmantotas sīkdatnes.
1.2. Šī sīkdatņu politika ir sagatavota ar nolūku, lai Vietnes apmeklētāji iegūtu informāciju par Vietnē izmantotajām sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem un kārtību.

2. Kas ir sīkdatne?
2.1. Sīkdatne (angļu val. cookie) ir neliela teksta datne, kas tiek lejupielādēta un saglabāta jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, viedtālrunī, planšetdatorā), un saglabāta jūsu tīmekļa pārlūkā attiecīgās tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes tīmekļa vietni vai uz citu tīmekļa vietni, kas atpazīst šīs sīkdatnes. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas tīmekļa vietnes atmiņa, ļaujot šai tīmekļa vietnei atcerēties jūsu datoru vai citu ierīci nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties jūsu iestatījumus (piemēram, valodas iestatījumus) vai padarīt tīmekļa vietnes lietošanu ērtāku. Sīkdatnēm ir dažādi mērķi un pastāvēšanas ilgumi.

3. Sīkdatņu veidošanas nolūks un tiesisks pamats
3.1. Mūsu Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Vietnes funkcionalitāti un lietošanas ērtumu, apkopotu datus par apmeklētāju statistiku un informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto Vietni, pielāgotu Vietnes darbību apmeklētāju vajadzībām, atcerētos apmeklētāju izvēlētos iestatījumus attiecībā uz sīkdatnēm, sniegtu apmeklētājiem pielāgotu informāciju par mūsu pakalpojumiem.
3.2. Nepieciešamās sīkdatnes tiek izvietotas pēc noklusējuma. Attiecībā uz pārējām Vietnē izmantotajām sīkdatnēm, mēs prasām sniegt jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat Vietni, jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas.

4. Sīkdatņu veidi/kategorijas un to pielietojums
4.1. Sīkdatnes var iedalīt vairākos veidos/kategorijās.
4.2. Atkarībā no laika perioda, kad gala ierīcē darbojas kāda no sīkdatnēm, sīkdatnes var sadalīt uz:
4.2.1. “sesijas sīkdatnes”: šīs sīkdatnes paredzētas datu apkopošanai un glabāšanai, apmeklētājam piekļūstot Vietnei. Sesijas sīkdatnes pastāvēs tikai pārlūkprogrammas darbības sesijas laikā, kurai beidzoties, šīs sīkdatnes tiks izdzēstas. Katra pārlūkprogrammas sesija sāksies, kad jūs atvērsiet pārlūkprogrammas logu, un beigsies, kad jūs to aizvērsiet;
4.2.2. “pastāvīgās sīkdatnes”: šīs sīkdatnes netiek dzēstas, kad tiek aizvērts pārlūkprogrammas logs, un tās tiek saglabātas apmeklētāja ierīcē noteiktu laika posmu pēc Vietnes pārlūkošanas sesijas beigām. Šīs sīkdatnes ļauj atcerēties jūsu uzstādījumus vai darbības Vietnē un izmantot tās nākamreiz, kad jūs apmeklēsiet Vietni. Šīs sīkdatnes to darbības termiņā tiek aktivizētas katru reizi, kad jūs apmeklēsiet Vietni.
4.3. Atkarībā no nolūka kādam sīkdatnes tiek izmantotas, sīkdatnes var sadalīt uz:
4.3.1. “nepieciešamās sīkdatnes”: šīs sīkdatnes ir būtiskas, tās nodrošina Vietnes korektu darbību un pamata funkcijas un ļauj apmeklētājam piekļūt dažādām Vietnes daļām. Bez šīm sīkdatnēm Vietne nevar pareizi funkcionēt. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas Vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ jūsu piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta;
4.3.2. "preferences sīkdatnes”: šīs sīkdatnes ļauj Vietnei atcerēties informāciju, kas maina veidu, kā Vietne darbojas vai izskatās, piemēram, ļauj atcerēties kādai valodai jūs dodat priekšroku, vai kurā reģionā jūs atrodaties. Šai sīkdatņu kategorijai tiek prasīta jūsu piekrišana. Ja atteiksieties no šo sīkdatņu izmantošanas, Vietne nevarēs atcerēties to informāciju, kuru ļauj atcerēties preferences sīkdatnes, un Vietnes izmantošana būs mazāk ērta, taču Vietne tik un tā darbosies;
4.3.3. “statistikas sīkdatnes”: šīs sīkdatnes ļauj uzskaitīt Vietnes apmeklējumu skaitu un avotus, lai varētu izmērīt un uzlabot Vietnes darbību. Šīs sīkdatnes palīdz saprast, kuras lapas ir visiecienītākās un kuras tiek izmantotas visretāk, kā arī to, kā apmeklētāji pārvietojas Vietnē. Šai sīkdatņu kategorijai tiek prasīta jūsu piekrišana. Ja atteiksieties no šo sīkdatņu izmantošanas, jūsu apmeklējums netiks iekļauts mūsu statistikā, bet vienlaikus neierobežos jūsu darbību Vietnē;
4.3.4. “mārketinga sīkdatnes”: šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai identificētu jums vēlamo saturu Vietnē un sniegtu jums vispiemērotāko informāciju par mūsu pakalpojumiem, uzlabotu mūsu satura pielāgošanu un paplašinātu jūsu darbību Vietnē. Šīs sīkdatnes var tikt izmantotas mūsu reklāmas kampaņu vajadzībām trešo pušu tīmekļa vietnēs. Šai sīkdatņu kategorijai tiek prasīta jūsu piekrišana. Ja jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mēs varam saņemt arī informāciju par mūsu partneru tīmekļa vietnēm, kurās jūs esat reaģējuši uz mūsu reklāmām. Ja atteiksieties no šo sīkdatņu izmantošanas, jums tiks piedāvātas vispārīgas un mazāk personalizētas reklāmas.
4.4. Vietnē izmantoto sīkdatņu saraksts (uz 01.04.2023.):
4.4.1. Nepieciešamās sīkdatnes

4.4.2. Preferences sīkdatnes: uz 01.04.2023 netiek izmantotas.

4.4.3. Statistikas sīkdatnes:

4.4.4. Marketinga sīkdatnes:

Piekrišana sīkdatņu izmantošanai, piekrišanas atsaukšana un sīkdatņu noraidīšana

4.5. Apmeklējot Vietni, jums tiek attēlots logs ar paziņojumu par to, ka Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes ar informāciju par Vietnē izmantotajām sīkdatnēm un sīkdatņu izvēles joslu.
4.6. Attiecībā uz nepieciešamajām sīkdatnēm piekrišana netiek prasīta, jo šīs sīkdatnes nodrošina Vietnes pamata funkcijas un darbību, un bez tām Vietne nevar pareizi funkcionēt. Attiecībā uz pārējo sīkdatņu izmantošanu tiek prasīta jūsu piekrišana.
4.7. Ja jūs noklikšķināsiet uz pogas “Atļaut visu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas Vietnē un jūs apstiprināt, ka esat iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem, gadījumiem, kad informācija tiek nodota trešajām personām.
4.8. Ja jūs noklikšķināsiet uz pogas “Noraidīt”, saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt jūsu piekrišanu. Ņemiet vērā, ka šāda izvēle var ietekmēt Vietnes funkcionalitāti.
4.9. Jūs varat pielāgot savu izvēli, atzīmējot tās sīkdatņu kategorijas, kuru izmantošanai piekrītat, un noklikšķinot uz pogas “Saglabāt atlasi”.
4.10. Jūsu izvēle attiecībā uz sīkdatņu izmantošanu tiks saglabāta vienu gadu.
4.11. Jūs jebkurā brīdī varat atsaukt savu piekrišanu sīkdatņu izmantošanai vai mainīt to, kādas sīkdatnes ļaujat izmantot. Lai atsauktu savu piekrišanu vai mainītu sīkdatņu iestatījumus, Vietnē jānoklikšķina uz simbolu un tiks atvērts lauks, kurā var atsaukt piekrišanu vai mainīt izvēlētos sīkdatņu iestatījumus.
4.12. Iztīrot no pārlūkprogrammas pārlūkošanas vēsturi, jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kas ir iestatītas jūsu ierīcē. Tomēr ņemiet vērā, ka šajā gadījumā varat arī pazaudēt kādu saglabātu informāciju (piemēram, saglabātus Vietnes iestatījumus).

5. Citi noteikumi
5.1. Papildu informāciju par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas jūsu datorā vai citā ierīcē un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt tīmekļa vietnē www.aboutcookies.org.
5.2. Sabiedrība ir tiesīga jebkurā brīdī grozīt sīkdatņu politiku. Visas izmaiņas sīkdatņu politikā tiks publicētas Vietnē.
5.3. Sakarā ar jautājumiem par Vietnē izmantotajām sīkdatnēm un personas datu apstrādi, jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu: academy@taro.lv. Ar mūsu Privātuma politiku var iepazīties Vietnē.

Kontakti

academy@taro.lv

Par projektu

Projekts ir izstrādāts Anuki un Sakianas portāla radītājām. Tas ir video nodarbību cikls, kas veltīts praktiskām prasmēm, strādājot ar Tarot kartēm.

© 2023 SIA FENOMEN, 50203303631, Elizabetes 21A-11, Rīga, Latvija